در راستای همگام شدن با پیشرفت تکنولوژی در سراسر جهان، و نیاز و گرایش روزافزون جامعه جهانی به خرید اقلام بصورت آنلاین، بر آن شدیم که سامانه‌ای در حوزه دیتیلینگ و محصولات مراقبتی با کیفیت خودرو با هدف فروش محصولات با کیفیت بصورت آنلاین ایجاد نماییم. در دنیای امروز، روش‌های خرید مرسوم جای خود را به روش‌های آسوده تر مانند خرید آنلاین داده اند.

اکنون، پس از حضور چهار ساله در حوزه اجرا و آموزش دیتیلینگ، و با بررسی کیفی محصولات مراقبتی موجود در بازار کشور عزیزمان و کمبودهای موجود در این بازار، بر آن شدیم که وارد عرصه واردات این محصولات شویم، تا بتوانیم برندهای مطرح و با کیفیت موجود در سطح جهان را در اختیار عزیزان فعال در این حوزه قرار دهیم. شرکت پارسیان نانوسرامیک  با شماره ثبت 527822، هم اکنون با اخذ نمایندگی از چند برند مطرح جهان در حوزه دیتیلینگ، و با قصد ارتقاء سطح کیفی و فنی علم دیتیلینگ در ایران، تصمیم دارد با راه اندازی وب سایت گاراژ مراقبتی خودرو، فعالیت خود را در حوزه فروش و مشاوره خرید محصولات با کیفیت گسترش داده، و بهترین محصولات موجود در جهان را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

پوشش‌های سرامیک، مواد و پد پولیش، انواع تجهیزات دیتیلینگ، انواع شامپو و واکس‌های مراقبتی خودرو، از جمله محصولات قابل تهیه از این وب سایت می‌باشند.